lub
 

ulica:

powierzchnia
[m2]:
powierzchnia
działki [m2]:
wys. hali [cm]:
ilość pokoi:
ilość
pomieszczeń:
piętro:
ilość
pięter:
rok  
bud.:

cena za m2
[zł]:
czynsz
administracyjny
[zł]:

Biuro Bracia Strzelczyk Nieruchomości we Wrocławiu jest firmą rodzinną, powstałą w 1997 r. w wyniku zawarcia umowy franchisingu
z Ogólnopolską Siecią Biur Nieruchomości "BRACIA STRZELCZYK" z siedzibą w Warszawie.

Reprezentowanie najbardziej znanej i rozpoznawalnej w skali kraju firmy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, przyjęcie przyjaznych procedur obsługi klientów i wysokich standardów etyczno-zawodowych wypracowanych podczas wieloletniej praktyki prawniczej i biznesowej przez twórców firmy, było szansą na rynkowe powodzenie, którą z sukcesem od wielu lat wykorzystujemy.

Jesteśmy profesjonalnym biurem świadczącym usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadamy niezbędne uprawnienia, wiedzę
i doświadczenie w zakresie obsługi klientów indywidualnych i korporacyjnych. Podejmujemy się trudnych zadań, w tym realizacji zleceń na terenie całej Polski.

Wykonujemy swój zawód zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów prawa oraz kodeksu etyki zawodowej PFRN, ze szczególną starannością, właściwą dla zawodowego charakteru tych czynności.

Oferujemy jedynie obiekty, na które mamy ważną umowę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Zależy nam na sukcesie zawodowym i finansowym, ale nie za wszelką cenę.

Ścisła współpraca z centralą firmy w Warszawie i siecią biur regionalnych "Bracia Strzelczyk Nieruchomości" w całym kraju, renomowani partnerzy finansowi, bardzo dobre kontakty z biurami architektonicznymi oraz firmami budowlanymi to nasze atuty, których nie posiada lokalna konkurencja.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nieruchomości i świadczonych dla Państwa usług!